Diety online

Konsultacje przez Internet to propozycja dla osób, które z różnych względów nie są w stanie pojawić się na wizycie w gabinecie.

Po wypełnieniu formularza wywiadu w ciągu 2-5 dni otrzymasz spersonalizowaną dietę dopasowaną do Twojego stanu zdrowia, upodobań smakowanych, umiejętności kulinarnych oraz zasobności portfela.

Przez cały okres trwania diety odpowiadamy na wszelkie pytania oraz wątpliwości związane z przygotowanymi jadłospisami.

Przygotowany przez nas plan żywieniowy ma na celu nie tylko osiągnięcie wymarzonej sylwetki, ale też edukację i wzrost świadomości na temat żywienia i jego wpływu na zdrowie.

Zachęcamy zatem do zadawania pytań oraz informowaniu o wszystkim co wydaje się istotne, tak aby zalecenia dietetyczne były jak najlepiej dopasowane do Ciebie.

Jak zamówić dietę?

Krok 1.

Wybierz interesującą Cię opcję i skontaktuj się z nami poprzez email lub telefon.

Krok 2.

W odpowiedzi otrzymasz maila ze wszystkimi informacjami oraz do wypełnienia formularz, który pozwoli nam poznać sposób Twojego odżywiania, preferencje kulinarne oraz cel jaki chcesz osiągnąć.

Krok 3.

Po zaksięgowaniu wpłaty w ciągu 2-5 dni otrzymasz indywidualny jadłospis dopasowany do Twojego stanu zdrowia oraz upodobań kulinarnych, a także zalecenia żywieniowe w trakcie stosowania diety.