Kontakt

 

Witaj na mojej stronie! Jestem dietetykiem, który wyznaje zasadę, że najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsądek, a zdrowa dieta to styl życia, a nie „coś na chwilę”, aby tylko pozbyć się zbędnych kilogramów. Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, wspólnie ustalamy realne cele, które będzie on w stanie osiągnąć. Jestem też dziennikarką i jak nie układam diet to piszę. Najczęściej o zdrowym żywieniu, ale pasjonuje mnie również naturalna kosmetyka.Zapraszam do współpracy!

Poradnia Zdrowa Dieta

ul. Zegrzyńska 20A

05-110 Jabłonna

tel. 519 127 718

email: biuro@zdrowadieta.info.pl

 

 

Uwaga! Przed wizytą proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy!

Jak do nas trafić?

Samochodem:

Od strony Warszawy należy jechać ulicą Modlińską, kierować się na Jabłonna – centrum w stronę Legionowa, przy kościele skręcić w prawo, przed stacją Orlen skręcić w ulicę Królewską (mała, jednokierunkowa ulica), następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo, później w lewo i wjechać na teren myjni samochodowej.

Od strony Legionowa należy jechać ulicą Zegrzyńską, skręcić w prawo na światłach przy sklepie Lidl, przejechać kawałek prosto i wjechać na teren myjni samochodowej.

Autobusem:

Od strony Warszawy linia 723 i prywatna Translud – należy wysiąść na przystanku Jabłonna-Pałac, przejść na drugą stronę ulicy i kierować się w stronę Legionowa.

Od strony Legionowa linia 723 i prywatna Translud – należy wysiąść na przystanku Królewska i kierować w stronę Legionowa.

Poradnia „Zdrowa Dieta” znajduje się w budynku na terenie myjni samochodowej, na I piętrze.

Na posesji znajduje się bezpłatny parking.