Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta to rozmowa prowadzona w przyjaznej atmosferze, podczas której zbierzemy dokładny wywiad na temat Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania, przyzwyczajeń żywieniowych, preferencji smakowych, dowiemy się wygląda Twój dzień pracujący i wolny oraz jakie są Twoje oczekiwania odnośnie naszej współpracy.

Na wizycie przeprowadzana jest również analiza składu ciała, dająca kompleksowy wynik wszystkich parametrów organizmu takich, jak: waga mięśni, stopień nawodnienia organizmu, procent tkanki tłuszczowej, wiek metaboliczny czy też ilość związków organicznych w kościach.

Jak przygotować się do wizyty?

Przeanalizuj sposób swojego odżywiania – zapytamy Cię o zwyczaje żywieniowe (jak odżywiasz się w tygodniu, a jak w weekendy, czy masz możliwość przygotowania lub podgrzania posiłku w pracy itd.), o to, co i ile pijesz w ciągu dnia, czy uprawiasz sport, a także czy stosowałeś jakieś diety w przeszłości, a także o historię chorób czy zażywane leki.
2. W dniu wizyty nie pij kawy, alkoholu ani napojów energetyzujących, a trzy godziny przed wizytą w ogóle niczego nie jedz ani nie pij. W gabinecie zostanie  przeprowadzona analiza składu ciała, a posiłki zjedzone w dniu badania mogą sprawić, że wyniki będą przekłamane.
3. 24 godziny przed spotkaniem nie uprawiaj intensywnych ćwiczeń fizycznych.
4. Ubierz się wygodnie – analiza jest przeprowadzana na boso.
5. Jeśli masz aktualne wyniki badań krwi i moczu (nie starsze niż trzy miesiące), zabierz je ze sobą. Ułatwią nam przygotowanie diety. Jeżeli ich nie masz na wizycie ocenimy czy jest konieczność ich wykonywania.