Jak zamówić dietę?

Początek współpracy

Aby rozpocząć ze mną współpracę należy przede wszystkim rzetelnie wypełnić kwestionariusz dietetyczny. To bardzo ważny etap, ponieważ na podstawie tego formularza przygotowuję strategię działania i układam dla Ciebie jadłospis.

Formularz kwestionariusza możesz pobrać poniżej:

kwestionariusz

lub napisać do mnie na adres: biuro@zdrowadieta.info.pl

to wyślę Ci go na maila.

Dodatkowo poproszę Cię również o wypełnienie dzienniczka żywieniowego, do pobrania poniżej:

dzienniczek-biezacego-notowania

Dzienniczek żywieniowy jest przeznaczony do spisania posiłków i produktów z 3 dni (2 dni robocze i 1 dzień wolny od pracy/szkoły), ale jeśli nie masz czasu lub chcesz otrzymać dietę szybciej możesz wypełnić tylko 1 dzień. 

Badania lekarskie

Kolejny krok to przesłanie aktualnych wyników badań lekarskich. Lista badań zależy od stanu zdrowia i występujących schorzeń. Dostaniesz ją ode mnie po analizie formularza, który wypełnisz.

Uwaga! Po szeregu pytań czy układam dietę jak nie macie aktualnych badań lekarskich informuję, że generalnie TAK. Po analizie formularza dietetycznego szczegóły omówimy indywidualnie. 

Standardowo, przy dietach odchudzających potrzebuję:

  • morfologię, lipidogram, glukozę i insulinę na czczo, poziom witaminy D3.

W przypadku chorób tarczycy dodatkowo:

  • badania jak wyżej oraz TSH, FT3, FT4, aTPO, aTG, poziom żelaza, ferrytyna

U osób z insulinoopornością najważniejsze:

  • glukoza i insulina na czczo + jak wyżej

Badanie nie powinny być starsze niż sprzed 3-6 miesięcy.

Plan współpracy oraz koszty

Po wypełnieniu formularza i przesłaniu wyników badań w ciągu 2-5 dni roboczych otrzymasz spersonalizowany plan oraz koszt naszej współpracy.

Przykładowe ceny znajdziesz w zakładce: https://zdrowadieta.info.pl/cennik/

Po opłaceniu diety (nr konta wyślę na maila) rozpocznę przygotowywanie dla Ciebie planu żywieniowego.

Jadłospis

Dietę dopasowaną do Twojego stanu zdrowia, upodobań smakowanych, umiejętności kulinarnych oraz zasobności portfela otrzymasz w zależności od ilości osób oczekujących w kolejce – zazwyczaj będzie to maksymalnie 10 dni roboczych od zaksięgowania środków na koncie.

Uwaga: po przesłaniu przeze mnie diety nie ma już możliwości zmiany jadłospisu!

Przez cały okres trwania diety odpowiadam na wszelkie pytania oraz wątpliwości związane z przygotowanymi jadłospisami. Niestety nie jestem w stanie zmieniać jadłospisów w przypadku, gdy np. okaże się, że jednak nie lubisz szpinaku, a zapomniałaś/zapomniałeś tego wpisać w formularzu. W takich przypadkach napiszę Ci jakich możesz użyć zamienników.

Zachęcam zatem do informowaniu o wszystkim co wydaje się istotne, tak aby zalecenia dietetyczne były jak najlepiej dopasowane do Ciebie.