Schudła 17 kg, odzyskała zdrowie i pokochała jedzenie na nowo – historia pani Natalii

Dzisiejszy wpis to historia mojej pacjentki, która schudła 17 kg i zapomniała, co to problemy jelitowe czy grożąca jej cukrzyca. Pani Natalia zgodziła się podzielić swoim doświadczeniem związanym z odchudzaniem z pomocą moich diet. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wyglądała droga pani Natalii do zdrowia, radości z gotowania i szczupłej sylwetki, przeczytaj jej historię.

Jak schudnąć

Moja przygoda z Panią Kasią zaczęła się długo przed współpracą indywidualną. Ważyłam wtedy prawie 80 kg z insulinoopornością, bardzo uciążliwymi bólami jelit, wzdęciami, zaparciami i po cukrzycy ciążowej.

Jak schudnąć

„Kupiłam kilka diet gotowych, żeby sprawdzić jakie to potrawy. Dieta kojarzyła mi się z rybą na parze, brokułem i ryżem… bleeeeee…. Ale po kilku potrawach doznałam szoku. To co Pani Kasia proponuje jest po prostu pyszne. Schudłam do 71 kg, ale lekarz niestety stwierdził, że za chwilę zawita cukrzyca.

Zaczęła współpracę indywidualną z Panią Kasią we wrześniu. Dokumentów było trochę do wypełnienia – ale warto poświęcić ten czas i się przyłożyć, bo Pani Kasia pyta o wiele rzeczy. To ważne, bo późniejsze jadłospisy na tym się opierają, To dieta SZYTA NA MIARĘ – jest idealnie tak, jak chcemy.

W kwietniu 2024 roku osiągnęłam wagę 63 kg, tak jak chciałam. Ale to, że cel osiągnę wiedziałam od początku. Jednaj poboczny cel jest o wiele lepszy. To co pani Kasia zrobiła z moim gotowaniem.

Pokochałam z powrotem jedzenie i przygotowywanie posiłków. Wydawało mi się że gotuje dobrze, ale myliłam się, Śmiem twierdzić że nie wiedziałam, co to znaczy pysznie zjeść i dobrze się czuć! Czuje się CUDOWNIE. Wszystkie problemy z jelitami odeszły w zapomnienie.

Pierwszy miesiąc był ciężki nie ukrywam – zmiana kaloryczności, zmiana myślenia o posiłkach i potrawach, ale później nie mogłam się doczekać, co Pani Kasia wymyśli.

Nie żałuje ani jednej złotówki którą wydałam. Robota Pani Kasi jest bezcenna. Wciągnęłam w to wszystko moją siostrę i Teściową – obydwie zachwycone. Mama i Kuzynka też już rozmyślają! Ja czekam na nowości w dietach gotowych.

Dziękuje Pani Kasiu za odmienienie mojego życia!!!”

Chcesz rozpocząć współpracę indywidualną? Sprawdź jak to wygląda!

Każda dieta indywidualna jest skrojona pod Twoje potrzeby. Biorę pod uwagę jednostki chorobowe, preferencje żywieniowe oraz wyniki badań. Jadłospisy dopasowuję do Twojego stylu życia, aby wprowadzanie zdrowszych nawyków było skuteczne i wygodne.

Jak przebiega współpraca?

Wybierz Pakiet

  Wybierz rodzaj i długość współpracy, która Cię interesuje a następnie opłać zamówienie.

  Wypełnij kwestionariusz i dzienniczek żywieniowy

   Po złożeniu zamówienia poczekaj, aż przyjdzie do Ciebie mail z linkami do pobrania kwestionariuszy medyczno-żywieniowych. Wypełnij je i wyślij na: biuro@zdrowadieta.info.pl. Jeśli masz aktualne badania krwi (nie starsze niż 6 miesięcy) – dołącz je do dokumentów.

   Poczekaj na strategię żywieniową

   Czas realizacji zamówienia to 10 dni roboczych od przesłania wszystkich wypełnionych dokumentów. W tym czasie przeanalizuję Twoje dokumenty i wyślę Ci plan na współpracę: wyliczenia i cel diety, analizę sposobu odżywiania i rekomendację dotyczącą jadłospisu.

   Zaakceptuj strategię lub przekaż mi swoje uwagi

   To jest moment, gdy możesz dać mi znać czy zaproponowana strategia Ci odpowiada. Jeśli masz jakieś sugestie czy uwagi, chcesz coś zmienić – pisz bez obaw. Zanim nie otrzymam Twojej akceptacji nie zacznę układać planów żywieniowych.

   Zaczekaj na swój indywidualny jadłospis

   Gdy Twój plan żywieniowy będzie gotowy to otrzymasz go w formie PDF na swój adres mailowy. W zamówieniu znajdziesz: dietę indywidualną, listę zakupów, zalecenia do diety, plan suplementacji (w pakietach VIP), listę zamienników (we wszystkich pakietach oprócz Podstawowego), wzór raportu.

   Raporty

   W celu monitorowania Twoich postępów co 2 tygodnie będę czekać na Twój raport, gdzie wpiszesz swoje pomiary i opiszesz samopoczucia na diecie. Wszystko po to, aby sprawdzić, czy idziemy w dobrym kierunku!

   Chcesz kontynuować współpracę?

   Kontynuację współpracy możesz wykupić maksymalnie do 30 dni od zakończenia aktualnego pakietu. Po tym czasie konieczny jest kontakt na biuro@zdrowadieta.info.pl , w celu ustalenia czy konieczna jest nowy pakiet czy jest możliwa kontynuacja. Nowe jadłospisy układam na podstawie wytycznych z raportów oraz wcześniej wypełnianych dokumentów: kwestionariusza i dzienniczka żywieniowego. A jeśli dalej wolisz działać już samodzielnie – trzymam za Ciebie kciuki!

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   >